Tootegrupid

Ökosept

Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Ökosept Gel Linden on pärnaõie lõhnaline geeljas antiseptik kätele. Lai bakteritsiidne, virutsiidne, fungitsiidne ja tuberkulotsiidne toime. Desaktiveerib ümbrisega (sh HBV, HCV, HIV, Vaccinia, Herpes simplex) ja ümbriseta viirusi (sh Adeno, Rota).
Koostis: etanool (80%, toimeaine), vesi, karbomeer, aminometüülpropanool, lõhnaaine
Tootekood: 010200 ,   Laoseis: Tellimisel
2,95 €
Ökosept Medical on tugevatoimeline vahend desinfektsiooniks, antiseptikaks ning teiste meditsiiniliste protseduuride korral.
Kasutusala: etanooli taluvate pindade, seadmete ja vahendite kiirdesinfektsiooniks.
Omadused: lai bakteritsiidne, virutsiidne, fungitsiidne ja tuberkulotsiidne toime. Desaktiveerib ümbrisega (sh HBV, HCV, HIV, Vaccinia, Herpes simplex) ja ümbriseta viirusi (sh Adeno, Rota).
Koostis: taimne etanool (94%, toimeaine), IPA, destilleeritud vesi
Tootekood: 010057 ,   Laoseis: Tellimisel
8,50 €
Vahend käte kiireks puhastamiseks ja desinfitseerimiseks kui käed ei ole silmnähtavalt määrdunud, vee ja seebi asemel või nende puudumisel. Toode omab bakteritsiidset, virutsiidset ja fungitsiidset toimet, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh Mycobacterium terrae) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota).
Koostis: 72% taimne alkohol, glütseriin, destilleeritud vesi
Tootekood: 010033 ,   Laoseis: Tellimisel
6,40 €
Ökosept Skin on efektiivne vahend naha antiseptikaks.
Kasutusala: naha antiseptikaks, injektsiooni ja verevõtu eelseks, muude meditsiiniliste toimingute korral, väikeste haavade puhastamiseks, desinfektsiooniks.
Omadused: lai bakteritsiidne, virutsiidne, fungitsiidne ja tuberkulotsiidne toime. Desaktiveerib ümbrisega (sh HBV, HCV, HIV, Vaccinia, Herpes simplex) ja ümbriseta viirusi (sh Adeno, Rota).
Koostis: taimne etanool (76%, toimeaine), IPA, destilleeritud vesi
Tootekood: 010064 ,   Laoseis: Tellimisel
6,20 €