Chemi-Pharm Sterisept dos.kambriga 1L instrumentidele

Tootekood: 14.0001000A16C0
Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
27,00 €

Fenooli-, aldehüüdi- ja fosfaadivaba vedel kontsentraat instrumentaariumi pesemiseks ja desinfektsiooniks. Hävitab baktereid (k.a. Mycobacterium terrae), viiruseid (k.a HBV, HIV) ja seeni. Pindaktiivsete ainete sisalduse tõttu on tootel head puhastavad omadused. Toode on materjalisõbralik. Eemaldab meditsiinilistelt instrumentidelt vere, valgud, sekreedid ja rasvad. Loputamisel eemaldub materjalidelt kiiresti ja täielikult. Lühike desinfektsiooniaeg ja madalad kontsentratsioonid võimaldavad säästlikku kasutamist. Ei sobi kasutamiseks koos aldehüüdidega, seetõttu tuleb vältida selliste toodete kasutamist enne ja pärast desinfektsiooni Sterisept-iga.
KASUTAMINE: Kohe peale kasutamist asetada avatud instrumendid kaanega suletavasse Sterisept töölahusega täidetud lahusesse. Jälgitakse, et kogu instrumentaariumi pind oleks lahusega kaetud. Toimeaja möödudes loputada (vastavalt vajadusele) steriilse või jooksva veega. Töölahused valmistatakse kontsentraadi lahustamisel vees (toatemperatuuril). Valmis töölahus säilib suletult 28 ööpäeva. Kasutusel olevat töölahust võib kasutada 7 ööpäeva jooksul. Eritisega saastunud instrumentide puhul vahetada töölahust iga päev, muudel juhtudel vahetada lahust vastavalt saastumisele. Ainet säilitada tihedalt suletud korgiga anumates, temperatuuril mitte alla +5ºC.
ETTEVAATUSABINÕUD: Kontsentraat on sööbiva toimega nii silmadele, nahale kui ka limaskestadele. Sissehingamisel ja nahale sattumisel võib põhjustada ülitundlikkust. Ainega töötades kasutada kummikindaid, silmade või näokaitset. Nahakontakt: pesta seebi ja veega. Silma sattumisel loputada rohke voolava veega, vajadusel pöörduda arsti poole. Aine neelamisel juua rohkesti vett, pöörduda arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
KOOSTIS: Kvaternaarsed ammooniumühendid, piperasiin, dodetsüüldiamiin, lahustid, mitteionogeensed tensiidid, korrosiooni inhibiitorid, kompleksimoodustaja, vahu regulaatorid
pH (kontsentraadil) 9,9 -10,5