Chemi-Pharm Chemisept Spray 1L kiirdesinfektant (täitepakend)

Tootekood: 17.0001000A01C0
Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
14,70 €

Desinfektsioonivahend, mis on ohutu nii inimesele kui ka keskkonnale. Toode ei sisalda toksilisi ja kantserogeenseid komponente ja on täielikult looduses lagunev. Omab laia bakteritsiidset ja fungitsiidset toimet, hävitab GRAM-positiivseid ja GRAM-negatiivseid baktereid, sealhulgas tuberkuloositekitajat, desaktiviseerib viirusi (HIV,HBV,ROTA).
Chemisept Spray omab:
- head puhastavat toimet
- toimib kiiresti, toimeaeg 30 sek
- laia toimespektrit
- pikaaegset mõju, desinfitseeritud pinnal ei kasva bakterid 3 tunni jooksul
Koostises on lisaks etanoolile ja desinfektantidele ka naturaalsed õlid, mis aitavad kaitsta instrumentide pinda, mis omakorda aitab suurendada nende eluiga. Ei sisalda isopropüülalkoholi, mis oma suure lendumise ja pikaaegse õhus püsimise tõttu mõjub allergeenina nii personalile kui ka klientidele. Samuti esineb isopropüülalkoholi kasutamisel personalil tihti astmaatilisi protsesse.
KASUTAMINE: sobib alkoholi taluvate pindade ja istrumentide (kosmeetilised lusikad, pintslid, tangid, küüneviilid, kammid, fööniharjad, juukseharjad, juukselõikusmasina terad ja kammid, samuti kõigi maniküüri ja pediküüri instrumentide) desinfektsiooniks. Pihustada desinfitseeritavale pinnale ja lasta mõjuda 30 sekundit Toimeaja möödudes vajadusel pühitakse laiali.