Chemi-Pharm Bio-Glove Care pumbaga 250ml kaitsekreem

Tootekood: 61.0000250A15A0
Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
13,80 €

Vett tõrjuv, nahka kaitsev kreem on kiiresti imenduv, kaitseb nahka pesuainete, nõrkade hapete, leeliste ja muude nahka ärritavate ainete eest. Sobib kaitseks ka kontaktallergia ja kahjustatud naha korral ning inimestele, kes peavad tihti käsi pesema. Loob barjääri väliskeskkonna ja naha vahele. Samal ajal säilib naha normaalne hingamine, kuid kahjulikud ained ei saa kokku puutuda nahaga.
Hoiab ära naha enneaegse vananemise, rahustab, niisutab ja toidab nahka. Rahustab ärritunud nahka, parandab nahaalust verevarustust, kiirendab naha normaalse mikrofloora ja kaitsefunktsioonide taastumist. Tagab naha niisutusefekti kuni 24 tunniks. Muudab naha niiskust tõrjuvaks ning kaitseb nahka kahjulike keskkonnamõjude eest.
KASUTAMINE: kantakse puhtale kuivale nahale, kõikidesse ärritava ainega kokkupuutuvatesse kohtadesse. Kreemi täielikuks imendumiseks kulub 3-5 minutit. Selle ajaga tungib kreem sügavale epidermise kihtidesse ja loob tõhusa kaitse kuni neljaks tunniks. Allergikutel ja probleemse käenaha korral soovitatakse peale igat seebiga pesemist kreemitada käsi. Toiduainetetööstuses soovitatakse töötajatel peale kreemitamist ja imendumisaja möödumist loputada käed puhta veega ja kuivatada. Nii ei satu kreemi ülejäägid toiduainetele, kuid kreemi kaitsetoime naha sügavamates kihtides püsib. Bio-Glove Care-i saab eemaldada kui pesta nahka korralikult seebiga.
KOOSTIS: Aqua, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oleosomes, Glycereth 2- Cocoate, Vitis Vinifera Seed Oil, Olus Oil, Tocopherol, Acrylates/Acrylamide Copolymer, Paraffinum Liquidum, Polysorbate 85, Xylitylglucoside And Anhydroxylitol And Xylitol, Citric Acid, Phenoxyethanol (and) Decylene glycol (and) Caprylyl glycol
pH 6,5-7
CPNP Ref: 1822123